Meld je hier
aan voor
de auditie!
Om leerling te worden van MT010 doe je eerst auditie. Tijdens de auditie speel, zing en dans je samen met andere auditanten onder leiding van een docent. Hierbij kijken we vooral naar jouw motivatie, je enthousiasme, nieuwsgierigheid en jouw doorzettingsvermogen.
Na een geslaagde auditie organiseren wij een kennismaking met jou en (één van) je ouders. In het gesprek bespreken we jouw basisschooladvies, het door jouw ouders ingevulde kennismakingsformulier en het resultaat van jouw auditie. Op basis van het advies van je basisschool en de uitslag van de auditie bespreken wij samen of MT010 goed bij jou past.
Het eerste auditiemoment was op zaterdag 18 februari. Wil jij volgend schooljaar naar MT010? Neem telefonisch contact met ons op om jouw auditie af te spreken (telefoonnummer 010 752 71 01).
Wij hanteren de Rotterdamse OverstapRoute van Koers VO.
Nét nog geen Vmbo TL advies, maar GT/TL
|
aanmelden op MT010 voor auditie en dit aangeven op ons aanmeldformulier
|
Vmbo TL advies
|
aanmelden op MT010 voor auditie
|
Mavo/havo advies
|
aanmelden voor auditie op beide scholen wanneer een leerling twijfelt tussen MT010 óf THV
|
Mavo/havo advies + voorkeur THV
|
aanmelden voor auditie op THV
|
Heb je al meegedaan met een auditie op de THV? Dan heb je een goed beeld van wat je van een school kunt verwachten op het gebied van podiumkunsten en hoef je niet meer mee te doen met een auditie op MT010. |
|
Mavo/havo advies+ bijgesteld advies naar havo
|
alsnog aanmelden op THV voor auditie
|
Zij-instromen op MT010?
Dat kan in mavo 2 of mavo 3. Op basis van de uitslag van je auditie en een kennismakingsgesprek bepalen wij of je toelaatbaar bent. We laten jou aan het einde van het schooljaar weten of wij jou definitief kunnen plaatsen in ons tweede of derde leerjaar. Uiteraard moet je in het bezit zijn van een overgangsbewijs naar mavo 2 of 3.
Klik hier om je aan te melden voor de zij-instroom auditie.
Klik hier om je aan te melden om in te stromen vanaf De Theaterhavo/vwo.
Wil je overstappen van De Theaterhavo/vwo naar MT010, dan plannen wij een kennismakingsgesprek in met jou en (één van) je ouders. Je hoeft geen auditie meer te doen.
Belangrijke data
- Auditie zij-instroom: Maandag 12 juni 2023
- Kennismaking/Motivatiegesprekken: Maandag 19 juni 2023
- Kennismakingsgesprekken met THV’ers: Dinsdag 20 juni 2023
Contact over inschrijven/ auditie doen
Heb je na het lezen van deze informatie nog een vraag over inschrijven of auditie doen? Neem dan contact met ons op via het contactformulier.